שת"פ עם Transfotech


העבודה שלנו עם יזמים וסטארט-אפים החלה למן היום הראשון בו הוקם המשרד. מאז ועד היום מהווה תחום זה בבת עינו של מייסד המשרד, עו"ד נתן שטיינברג, והוא מתמיד לעסוק בו מזה כ-20 שנה.
לאור ּניסיוננו הרב בתחום זה, חברנו לקבוצת Transfotech , שמשרדיה סמוכים למשרדנו. יחד יצרנו שיתוף פעולה אסטרטגי וייחודי, שבו אנו מספקים פתרון מלא ואיכותי ליזמים וסטארט-אפים, הכולל ייעוץ משפטי, שירותי מו"פ, סיוע בגיוס הון ומנטורינג עסקי.

שיתוף פעולה זה מאפשר ללקוחות המשרד ליהנות מייעוץ בראיה עסקית רחבה של אנשים בכירים וותיקים בתעשייה, בעלי היכרות מעמיקה עם אורח החיים והצרכים של חברות טכנולוגיה ומיזמי סטארט אפ.

יחד עם יחד עם Transfotech יצרנו "בית" בו יכולים יזמים, להתייעץ בכל תחום וכן לקבל, במקום פיזי אחד, את כל השירותים הנחוצים להם.

היתרונות האסטרטגיים שלנו


ליווי משפטי לפרויקטים של התחדשות עירונית

בעשור האחרון ליווינו עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית מכל הסוגים, ורכשנו היכרות והבנה עמוקה של התהליכים המורכבים בפרויקטים אלה.

מתודולוגיה לגיבוש מתחמי דיירים וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית באופן מאורגן ויעיל

במשך השנים פיתחנו ועיצבנו מתודולוגיה סדורה לגיבוש מתמחי התחדשות עירונית, המושתתת על היכרות מעמיקה עם האינטרסים של היזמים והדיירים, ניהול נכון של תהליכי עבודה, ידע עמוק בתכנון ובניה, רשויות מקומיות, מיסוי, ליווי פיננסי ובטוחות.

יכולת מוכחת בניהול צוותים והתנהלות עם אנשים ומוסדות

פיתחנו ועיצבנו מומחיות בהובלת כלל הגורמים הרבים, הקשורים בביצוע פרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית. בראייתנו, זהו אחד האתגרים הגדולים ביותר של עורך דין בפרויקטים מסוג זה.

שת"פ עם קבוצת Transfotech - בית לסטארט-אפים ויזמים

יצרנו שיתוף פעולה אסטרטגי וייחודי עם קבוצת Transfotech, שבו אנו מספקים "בית" ליזמים וסטארט-אפים, הכולל ייעוץ משפטי, שירותי מו"פ, סיוע בגיוס הון ומנטורינג עסקי.

צרו קשר


   טלפון: 03-612-6699

   נייד: 054-750-6064

   פקס: 03-613-1616

   דוא"ל: nathan@sr-law.co.il

   מנחם בגין 11 (בית רוגובין-תדהר)
קומה 16 רמת-גן

Pin It on Pinterest

Share This