אודות המשרד


משרד עורכי הדין שטיינברג רפואה הוא משרד בוטיק, מן המנוסים ביותר בליווי וייעוץ משפטי בתחומי ההתחדשות העירונית, נדל"ן, ומשפט מסחרי, בדגש על היי-טק.

שטיינברג רפואה נמנה על משרדי עורכי הדין מן השורה הראשונה בליווי פרויקטים של תמ"א 38, פינוי-בינוי ועיבוי–בינוי. כאחד הראשונים שנכנסו לתחום זה, וכמי שמלווה עשרות פרויקטים במשך השנים, פיתח המשרד מתודולוגיה ייחודית לגיבוש מתחמי דיירים והוצאה לפועל באופן מאורגן ויעיל של פרויקטים להתחדשות עירונית. פרקטיקה זו מושתתת על בקיאות בכל מנעד הדקויות של ההתחדשות העירונית על תחומיה: היכרות מעמיקה עם האינטרסים של היזמים והדיירים, ניהול נכון של תהליכי עבודה, וידע עמוק בתכנון ובניה, רשויות מקומיות, מיסוי, מימון ובטוחות.

בתחום המסחרי מלווה משרד עורכי הדין שטיינברג רפואה חברות ממגוון תחומים, בדגש על היי טק. המשרד מקיים שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת Transfotech, המהווה בית שבמסגרתו מספקים הצדדים יחד פתרון מלא ליזמים ולחברות סטארט-אפ, הכולל ייעוץ משפטי, שירותי מו"פ, סיוע בגיוס הון ומנטורינג עסקי. לקוחות המשרד נהנים מייעוץ הניחן בראיה עסקית רחבה והיכרות מעמיקה עם אורח החיים של חברות טכנולוגיה ומיזמי סטארט-אפ.

לקוחותינו, ללא יוצא מן הכלל, נהנים מליווי אישי שוטף של בעלי המשרד, עו"ד נתן שטיינברג, שלו ניסיון של 20 שנה במקצוע, והוא מהווה עבורם Trusted Advisor. צוות המשרד פועל ברוח ערכית של שקיפות מול הלקוח, תשומת לב לפרטים הקטנים ואיכות השירות. אנו מציבים את השירות ללקוח ואת המיומנות המקצועית בראש סולם הערכים שלנו, ופועלים על מנת להעניק לו פתרון מקיף, מקצועי ויצירתי, תוך תשומת לב לצרכיו האישיים. אנו מקפידים על יחס אישי לכל לקוח ולקוח ועל היכרות קרובה עם עסקיו וצרכיו כדי להעניק לו את השירות והעצה היעילים ביותר.

המשרד הוקם בשנת 2001 ועם לקוחותיו נמנים חברות וארגונים מהמגזר הפרטי והציבורי, חברות היי-טק בכל שלבי ההתפתחות, חברות נדל"ן, שירותים, תעשיה, פיננסים ואנשי עסקים פרטיים מהארץ ומחו"ל.

נתן שטיינברג

נתן שטיינברג

מנכ"ל ומייסד

היתרונות האסטרטגיים שלנו


ליווי משפטי לפרויקטים של התחדשות עירונית

בעשור האחרון ליווינו עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית מכל הסוגים, ורכשנו היכרות והבנה עמוקה של התהליכים המורכבים בפרויקטים אלה.

מתודולוגיה לגיבוש מתחמי דיירים וביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית באופן מאורגן ויעיל

במשך השנים פיתחנו ועיצבנו מתודולוגיה סדורה לגיבוש מתמחי התחדשות עירונית, המושתתת על היכרות מעמיקה עם האינטרסים של היזמים והדיירים, ניהול נכון של תהליכי עבודה, ידע עמוק בתכנון ובניה, רשויות מקומיות, מיסוי, ליווי פיננסי ובטוחות.

יכולת מוכחת בניהול צוותים והתנהלות עם אנשים ומוסדות

פיתחנו ועיצבנו מומחיות בהובלת כלל הגורמים הרבים, הקשורים בביצוע פרויקטים מורכבים של התחדשות עירונית. בראייתנו, זהו אחד האתגרים הגדולים ביותר של עורך דין בפרויקטים מסוג זה.

שת"פ עם קבוצת Transfotech - בית לסטארט-אפים ויזמים

יצרנו שיתוף פעולה אסטרטגי וייחודי עם קבוצת Transfotech, שבו אנו מספקים "בית" ליזמים וסטארט-אפים, הכולל ייעוץ משפטי, שירותי מו"פ, סיוע בגיוס הון ומנטורינג עסקי.

צרו קשר


   טלפון: 03-612-6699

   נייד: 054-750-6064

   פקס: 03-613-1616

   דוא"ל: nathan@sr-law.co.il

   מנחם בגין 11 (בית רוגובין-תדהר)
קומה 16 רמת-גן

Pin It on Pinterest

Share This